Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
X
Wózki widłowe CAT
Oferujemy następujący osprzęt specjalistyczny do wózków widłowych:
Chwytaki
  • chwytaki do bel
  • chwytaki do beczek
  • chwytaki do bloków betonu
  • chwytaki do bloków pianki
  • chwytaki z obrotowymi widłami
  • chwytaki do kartonów
  • chwytaki obrotowe do ról papieru
Obrotnice
Osprzęty te przeznaczone są do obrotu wideł wózka podnośnikowego wokół jego osi wzdłużnej. Obrotnice używane są do opróżniania różnego rodzaju kontenerów, skrzyń itp.
Przesuwy boczne
Mechanizmy przesuwu bocznego służą do przemieszczania ładunku na boki. Eliminując wysiłek przy właściwym pozycjonowaniu ładunku, ograniczają zużycie i obciążenie wózka widłowego. Dostępne w wersjach zawieszanych oraz zintegrowanych o szerokościach umożliwiających zastosowanie we wszystkich rodzajach wózków widłowych. Ślizgi do wszystkich typów przesuwów Cascade - dostępne są z magazynu.
Pozycjonery wideł
Pozycjonery wideł zwiększają szybkość i bezpieczeństwo prac przeładunkowych dzięki hydraulicznej regulacji rozstawu wideł dostosowując go do rozmiarów przewożonego ładunku.
W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej oferty, prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem, który udzieli wszelkich informacji na temat dostępności osprzętu, jak również możliwości zamówienia oraz warunków płatności:
Kontakt
Dział Handlowy
Tel.: +48 22 737 15 23
® Forklift Sp. z o.o.
ul. Ul. Gen. L. Okulickiego 7/9,
05-500 Piaseczno,
Polska (Poland)
Tel.: (+48 22) 737 15 23
E-mail: biuro@forklift.pl