Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
X
Wózki widłowe CAT
Spółka Forklift powstała w 2002 roku i w początkowych latach działalności swoją pozycję na rynku polskim ugruntowała sobie jako wyłączny dystrybutor wózków magazynowych Rocla oraz autoryzowany dealer wózków czołowych Nissan.
W ciągu kolejnych lat firma z powodzeniem rozwijała działalność w zakresie sprzedaży, wynajmu i serwisu wózków widłowych, jak również nawiązała stałą współpracę z producentami osprzętu i wyposażenia uzupełniającego ofertę wózków. Dzięki temu zyskaliśmy uznanie naszych Klientów jako rzetelny dostawca kompleksowych rozwiązań w transporcie wewnętrznym i magazynowaniu.
Po wykupieniu fabryki Rocla przez producenta wózków widłowych Cat® Lift Trucks (należącego do koncernu Caterpillar Inc), w roku 2010 podpisana została umowa z Cat Lift Trucks i uzyskaliśmy status wyłącznego dystrybutora na rynku polskim wózków czołowych i magazynowych marki Cat. Dzięki bogatej ofercie obejmującej pełny zakres wózków czołowych i magazynowych przeznaczonych do najróżniejszych aplikacji, oraz świadczonym przez nas profesjonalnym usługom serwisowym zapewniamy naszym Klientom najwyższej jakości wsparcie w zakresie transportu wewnętrznego.
Bogaty asortyment wózków widłowych uzupełniamy ofertą na wyposażenie magazynów w regały magazynowe różnego typu i przeznaczenia (paletowe, wjezdne, przepływowe, przesuwne, półkowe z podestami oraz wspornikowe do składowania dłużyc). Oferujemy również regały automatyczne Automated Guided Vehicles, których producentem jest Rocla, posiadająca około 25-procentowy udział w rynku w produkcji tych systemów. Nasi inżynierowie i specjaliści projektują na zamówienie systemy magazynowania odpowiadające indywidualnym potrzebom naszych Klientów.
Zapewniamy pełną obsługę każdego Klienta- począwszy od wsparcia w doborze odpowiedniego sprzętu, po doradztwo w zakresie sposobu finansowania zakupu produktów i usług naszej firmy. Ważną częścią naszej działalności jest współpraca posprzedażna, w tym pełne wsparcie w ramach gwarancji, jak również w okresie pogwarancyjnym.
Jako doœwiadczony dostawca wózków widłowych jesteœmy w stanie zaoferować najlepsze rozwišzania techniczne i finansowe dopasowane do indywidualnych potrzeb, w pełni profesjonalne i fachowe wsparcie serwisowe oraz najwyższš jakoœć gwarantowanš przez międzynarodowš markę
W swojej działalności na pierwszym miejscu stawiamy Klienta- dokładamy wszelkich starań, by zaproponowane przez nas rozwiązania odpowiadały jego potrzebom. Wspólnie poszukujemy najlepszych i najskuteczniejszych sposobów, by zapewnić firmom lepszy rozwój i niższe koszty działalności związane z posiadanymi wózkami widłowymi.
Potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług i zadowolenia naszych Klientów jest System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 zatwierdzony przez TÜV SÜD. Posiadamy również oraz stosujemy w naszej codziennej działalności Politykę Jakości.
Nasi partnerzy:
  • Producent wideł i osprzętu specjalistycznego do wózków widłowych Cascade Kenhar
  • Producent regałów i systemów magazynowych Mecalux
  • Producent opon do wózków widłowych Solideal Polska
  • Producent platform robocznych Haulotte
  • Producent terenowych wózków widłowych i maszyn przeznaczonych do budownictwa Ausa
® Forklift Sp. z o.o.
ul. Ul. Gen. L. Okulickiego 7/9,
05-500 Piaseczno,
Polska (Poland)
Tel.: (+48 22) 737 15 23
E-mail: biuro@forklift.pl