Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
X
Wózki widłowe CAT
2011-01-20
Targi Sadownictwa i Warzywnictwa w Warszawie
W dniach 5-6 stycznia 2011 odbyły się w Centrum targowym EXPO w Warszawie Targi Sadownictwa i Warzywnictwa, na których zaprezentowaliśmy naszą ofertę wózków widłowych Cat. Na stoisku prezentowaliśmy model Cat EP16NT, który jest typowym elektrycznym wózkiem czołowym, jaki trafia do większości gospodarstw sadowniczych. W dużych gospodarstwach sadowniczych coraz częściej używane są również wózki dyszlowe niskiego składowania jak np. model Cat NSV12-16N/NI/NS, z udźwigiem 1200-1600 kg i możliwością podnoszenia do 5,4 m. W prezentowanym na targach modelu zamontowano tzw. podwójne widły, dzięki którym możliwe jest pobieranie dwóch palet/skrzyniopalet jednocześnie (funkcja ta przydaje się szczególnie tam, gdzie wykorzystywane są regały wysokiego składowania. Przykładowy fragment instalacji regału magazynowego również prezentowany był na naszym stoisku.
W ofercie Cat dla sadowników znajdują się również wózki z napędem gazowym, o udźwigu 1,5-3 t, na które udzielamy nawet 4-5­­-letniej gwarancji.
Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach i jednocześnie zapraszamy na spotkanie z naszymi przedstawicielami na targach regionalnych Spotkanie Sadownicze, które odbędzie się w dniach 2-3 lutego 2011 w Sandomierzu. Do zobaczenia!
® Forklift Sp. z o.o.
ul. Ul. Gen. L. Okulickiego 7/9,
05-500 Piaseczno,
Polska (Poland)
Tel.: (+48 22) 737 15 23
E-mail: biuro@forklift.pl